KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15264273

nr 1526 4273

Juho Suni

(1921-1992), Sverige

Etsning, Modell. Signerad, numrerad 69/400. Bildmått: 22x20 cm, yttermått inklusive ram: 33x25 cm

Kondition: missfärgningar

Juho Suni, svensk bildkonstnär född 1921, död 1992.

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 6 mars 2023
kl 19:04:09

Juho Suni

Läs mer om Juho Suni